בלוג ישראל תורמת

מקור המידע שלך בדרך להיות מומחה לגיוס תרומות מקוונות

SmartSums: טכנולוגיה חכמה מבית ישראל תורמת

רוצים לדעת איך תוכלו להגדיל את התרומות שלכם ב-30%? צפו בסרטון הבא:

וובינר: כיצד להצטרף למסלול החברתי של מרתון סמסונג תל אביב

תודה כבר אמרת? על חשיבות הוקרת התודה לתורמים

"אלו שחוגגים את הכרת התודה כהרגל ארגוני מגייסים יותר כסף, משמרים תורמים לטווח ארוך יותר ויוצרים יותר חדשנות. הם גם נחשבים למקומות עבודה שיותר טוב לעבוד בהם". (מתוך ספרו של ג'ף ברוקס: מותג העמותה המגייסת כסף: לעודד תורמים לתת, לתת בשמחה, ולהמשיך לתת").

קראו עוד

פוסט אורח: יחסי ציבור למגזר השלישי - יצירת ערך תקשורתי

בעשור האחרון עולם התקשורת הולך ומשתנה בקצב מסחרר ומתאפיין במגמות המחייבות את כלל השחקנים בזירה הציבורית, להתאים עצמם למציאות החדשה. בין המגמות הבולטות: צריכת תוכן מוגברת באינטרנט על פני המדיה המסורתית, מיזוג מערכות תקשורת – דבר המצמצם את מספר השחקנים ואת התחרות בתחום, המדיה החברתית תופסת את מקומה של המדיה הקלאסית ומגבירה חשיפה של סיפורים תקשורתיים, השיח גולש מהרשת למדיה המסורתית וההיפך, הסיקור הוא יותר ויותר מנקודת הסתכלותו של האזרח הקטן – "מה יוצא לו מזה?" ואפליקציות (דוגמת ווטסאפ) להעברת מסרים מיידיים, תוך תיעוד תמידי באמצעות צילום, מאפשרות קשר ישיר בין אנשי תקשורת לציבור הרחב.

קראו עוד

דו"ח הנתינה המקוונת לשנת 2016

דו"ח הנתינה המקוונת לשנת 2016 מעלה כי במהלך השנה האחרונה חל גידול משמעותי בכמות התרומות המקוונות כאשר סך ההכנסות של עמותות מתרומות מקוונות עלה ב-14%, זאת כאשר סך הפילנתרופיה בישראל עלה ב- 9% בלבד. הנתונים, המבוססים על תרומות שבוצעו באמצעות הפלטפורמות של 'ישראל תורמת' בשנת 2016 בסך של 38 מיליון ₪ עבור 558 עמותות וארגונים שונים בישראל, מגלים כי תרומה מקוונת ממוצעת של ישראלי היא 174 ₪, בעוד תרומה מקוונת ממוצעת של תושב חו"ל לישראל היא 627 ₪. ...

להמשך הקריאה

פייסבוק לעמותות: טיפים לניהול נכון של עמוד עמותה רשמי

עמוד פייסבוק של עמותה המנוהל נכון עשוי להיות כלי רב עוצמה עבורך. באמצעות עמוד רשמי ניתן להעלות מודעות לפעילות ומטרות העמותה, לשמור על קשר אקטיבי עם התומכים והתורמים וכמובן לגייס תרומות.
על פי נתוני פייסבוק עצמה, מעל 1.5 מיליון עמותות מרחבי העולם פועלות כיום ברשת החברתית.
הקמת עמוד רשמי לעמותות בפייסבוק כידוע אינה כרוכה בעלות כלשהי. תחזוק עמוד הוא קל יחסית וידידותי למשתמש אך בהחלט דורש השקעה, מחשבה וזמן.
ריכזנו עבורך בבלוג שלנו כמה טיפים לניהול מושכל של עמוד העמותה שלך שיסייעו לך בניהול נכון של העמוד.

קראו עוד

5 צעדים מיידיים להגדלת היקף גיוס התרומות שלך עכשיו

הדקות חולפות והזמן אוזל לקראת כניסת השנה האזרחית החדשה בסוף החודש. אמנם נותרו עוד ימים ספורים לחודש דצמבר, החודש עם אחוזי הנתינה הגבוהים ביותר בשנה, אולם כל יום הוא יום בו ניתן לנצל את המומנטום ולגייס עוד. "ישראל תורמת" שמחה להגיש לך 5 צעדים מיידיים להגדלת היקף התרומות שלך כאן ועכשיו, עוד לפני סוף השנה:

להמשך הקריאה

מדריך עמותות ליצירת קמפיין קבוצת ריצה לגיוס תרומות במרתונים

מרתונים בכלל והמרתונים הקרבים בפרט בתל אביב (24.2) ובירושלים (17.3) הם הזדמנות פז לקדם את העמותה שלכם ברמה המקומית ואף הבינלאומית באמצעות הקמת קבוצת ריצה לגיוס תרומות.

הקמת קבוצת כזו מאפשרת לתומכים שלכם המעוניינים לרוץ במרתון לגייס עבורכם תרומות במסגרת הריצה שלהם או לחילופין לתרום לכם במסגרת הקמפיין (ללא השתתפות אקטיבית במרתונים עצמם).

40,000 איש מישראל ומדינות אחרות השתתפו אשתקד במירוץ תל אביב. 25,000 משתתפים מ-62 מדינות שונות רצו במרתון ירושלים. השנה המספרים צפויים להיות גבוהים עוד יותר. ארועי המרתונים מושכים אליהם תשומת לב רבה ומשמעותית, גם תקשורתית. רצים רבים ישמחו לרוץ ולקדם את העמותה שלכם במסגרת הריצה שלהם. אחרים ישמחו לסייע לכם בקידום מטרכתם החברתית ולתת תרומה לקבוצה במסגרת ספורטיבית זו. לאור הפוטנציאל האדיר הטמון במרתונים הללו, מבחינת גיוס תרומות והגדלת החשיפה לעמותות, אנו ב"ישראל תורמת" יצרנו עבורכם כלי ליצירת קמפיין קבוצת ריצה לעמותה במספר צעדים פשוטים.

להמשך הקריאה

כלים אחרים