קבלות תרומה דיגיטליות

בשליש מחיר של בול דואר!

קבלות תרומה דיגיטליות ואוטומטיות - בשליש מחיר של בול דואר

תנו לישראל תורמת להנפיק קבלה על תרומה לתורמים שלכם בשמכם – באופן דיגיטלי ואוטומטי, ובשליש מחיר של בול דואר!

נייר, מעטפות, בולים והמון עבודה. הנפקת קבלות לתורמים שלכם היא יקרה ומסורבלת. אבל עכשיו אפשר להפסיק עם כל זה. עכשיו, בזכות שותפות בלעדית עם EZCount.co.il, ישראל תורמת יכולה להנפיק אוטומטית קבלות PDF אלקטרוניות בשם הארגון שלכם עבור התורמים.

איך זה עובד?
תורמים שמעבירים תרומות בש”ח יקבלו מיד קבלת מס בפורמט PDF, בתור מסמך שיצורף להודעת האישור בדוא”ל שהם מקבלים לאחר העברת התרומה שלהם. קבלה זו מוכּרת באופן מלא על-ידי רשויות המס בישראל, והיא תכלול גם הערת סעיף 46 אם יש לארגונכם סטטוס כזה. הקבלות יונפקו באמצעות החשבון שיצרנו עבורכם ב-EZCount.co.il. תוכלו להיכנס לחשבונכם בכל עת כדי לצפות בקבלות שהונפקו, לשנות את התבנית ולייצא את הרשומות לחשבשבת או בתור קובץ אחיד.
כמה עולה השירות?
70 אגורות פר קבלה. בהתחשב בכך שבול עולה 2.20 ש”ח, החסכון שלכם יכול להיות משמעותי מאוד.
אפשר להשתמש בחשבון EZCount.co.il על מנת להפיק קבלות עבור התרומות שקיבלתי בשיק ובדרכים אחרות?
כן. חשבון EZCount.co.il שלכם פתוחה לשימוש חופשי. אם תנפיקו קבלות עבור תרומות שבוצעו חוץ למסגרת ישראל תורמת, אתם תחויבו ע”ב כמות המסמכים שהנפקתם, לפי אחת מחבילות המסמכים של EZCount. אם זאת, כל חודש תשלמו רק ע”פ השימוש שלכם באותו החודש. אז אם בחודש אחת תנפיקו 100 קבלות ובחודש הבא 50, בחודש הראשון תחויבו לפי החבילה של 100 קבלות ובחודש השני לפי עלות החבילה של 50 קבלות. על עלות החבילה תיגבה ע”י ישראל תורמת, באמצעות אישור הוראת הקבע שנתתם לנו.
מה אם אינני רוצה להשתמש בשירות זה?
אין בעיה – הבחירה בידיכם. עם זאת, אתם נדרשים להנפיק קבלה על תרומה לכל תורם שמעביר לכם תרומה בש”ח, עבור כל סכום התרומה. כמו כן, אתם גם חייבים להעלות את הקבלה על תרומה למערכת של ישראל תורמת, כך שהתורם שלכם יוכל לקבל גישה לקבלה שלו באמצעות החשבונות שלו בישראל תורמת וב-PocketCause. ניתן להעלות את הקבלה בקלות באמצעות חשבונכם בישראל תורמת.

ניתן להעלות את הקבלה בקלות באמצעות חשבונכם בישראל תורמת (באזור “תרומות >> העלו קבלות תרומה”). במידה ולא תעלו את הקבלה ותורם יפנה אלינו ולבקש אותה, אנחנו נגבה עמלה קטנה (וזאת על מנת לכסות את הוצאות התפעול שלנו בכדי לקבל את הקבלה מכם, ולשלוח אותה אל התורם).

שימו לב לאלה שחושבים כי לא ניתן להנפיק קבלה עד שתקבלו את הכספים בפועל. אמירה זו פשוט לא נכונה: אתם רשאים להנפיק את הקבלה מהרגע שבו התרומה בוצעה, והוחזקה בנאמנות ע”י חברות האשראי וע”י ישראל תורמת.