PocketPay
טופס תרומה מנייד

קשה לתת תרומות מהנייד, אבל זה לא חייב להיות כך.
תכירו את PocketPay, טופס התרומה הראשון בעולם שנוצר במיוחד עבור התורמים שלכם שרוצים לתרום ממכשיר נייד. באמצעות PocketPay, ניתן לתרום בפחות מ-10 שניות, בלי להירשם ובלי להזין פרטים אישיים כלשהם.
זו דרך התרומה המהירה ביותר הקיימת היום.

מעלה מ-50% מהתורמים שלכם קוראים את המיילים ובודקים את המדיה החברתית שלהם דרך במכשיר הנייד. לכן אם ביקשתם מהם לתרום לארגון שלכם, האייפון זה המקום שזו ינסו לתרום.

אבל היום עדיין קשה לתורמים ישראלים ובינלאומיים לתרום דרך הנייד: לתורמים אין את הסבלנות למלא טופס ארוך במסך קטן. מי רוצה להזין כל כך הרבה מידע אישי כאשר יש לך רק אגודל אחד פנויה (כי אתם מחזיקים בכרטיס האשראי ביד השנייה).

התוצאה היא שתורמים רבים - שנכנסו לטופס התורמה שלכם כי הם רצו לתרום - פשוט מוותרים. ואתם מפסידים את התרומה שלהם.

לא ייתכן שאתם מבקשים ממחצית מהתורמים שלכם לתרום דרך המכשיר הנייד שלהם, אבל לא מציעים להם חווית תרומה מותאמת לנייד. מציאות זו חייבת להשתנות.

PocketPay מציעה לכם פתרון: חווית תרומה מקוומת מהפכנית, שמאפשרת לתורמים למלא את פרטיהם האישיים אחרי שהם כבר ביצעו את התרומה שלהם, וכך מאפשר לתורמים לתרום דרך הנייד בפחות מ-10 שניות.

מסך 1

PocketPay זה טופס תרומה מנייד המאפשר לתורמים שלכם לתרום ממכשירים ניידים בעזרת כתובת מייל ואמצעי תשלום בלבד. הם לא צריכים להוריד כלום או להירשם.

אבל יותר מזה: אתם עדיין מקבלים את כל הפרטים האישיים של התורם.

צפו בסרטון הדגמה קצר כדי לראות איך PocketPay עובד
מסך 2

התקנה פשוטה

אתם יכולים ליצור את טופס התרומה מנייד שלכם עם PocketPay תוך חמש דקות או פחות, ולהתחיל לקבל תרומות.

חסכוני

ללא עלויות התקנה או תשלומים חודשיים. ועם עמלות תשלום החל מ-1.9% בלבד, טופס התרומה שלכם ב-PocketPay יכול להפוך לדרך הזולה ביותר לגיוס תרומות מקוון.

שילוב פשוט

כשתורמים שלכם לוחצים על קישור לטופס התרומה שלכם ב-PocketPay, כל אלה שלא משתמשים במכשיר נייד אוטומטית מועברים לטופס התרומה הנוכחי שלכם.

מוכן לשימוש

אתם צריכים חשבון סוחר כדי להשתמש ב-PocketPay. ברגע שיצרתם את הטופס שלכם, אתם מוכנים לגיוס תרומות.

אבטחה זה מס' 1

במשך יותר מ-7 שנים מערכות האבטחה ומניעת ההונאה שלנו מגנים עליכם ועל התורמים שלכם.

מתחבר ל-PocketCause

תורמים שלכם שיש להם אפליקציית PocketCause יוכלו לתרום בנגיעה אחת על מסך התרומה של PocketCause.

PocketPay הוא מיוחד לתורמים ממכשירים ניידים, ומשתלב באופן חלק עם טופס התרומה שיש לכם עבור תורמים רגילים.

כשתורמים לוחצים על קישור לטופס התרומה מנייד שלכם ב-PocketPay, אנחנו מיד מזהים אם התורם משתמש במחשב רגיל או טאבלט. אם זה המקרה, אנחנו נעביר אותם ישר לטופס התרומה הסטנדרטי שלכם.

מכשירים

תוצאות מוכחות

PocketPay העלתה את כמות ההמרות מניידים ביותר מ-45%, חיסכון של כ-3,000 ש"ח פר חודש פר עמותה.

כבר משתמשים ב-PocketPay

יותר מ-280 עמותות
כבר הצטרפו ל-PocketPay

מומחים לגיוס תרומות

אנחנו עוזרים לעמותות
בגיוס תרומות מאז 2004

שאלות ותשובות


התשובה הארוכה לשאלה הקצרה הזאת היא: אתם יוצרים את טופס תרומה מנייד שלכם ב-PocketPay, ושולחים לשם את כל התורמים שלכם. תורמים המשתמשים במכשיר נייד יישארו עם הטופס, בעוד שאלה המשתמשים במחשב או טאבלט יועברו ישירות לטופס התרומה שיש לכם היום. משתמשי מכשירים ניידים ממלאים את כתובת המייל שלהם, את הסכום הם רוצים לתרום, ואת פרטי אמצעי התשלום, ולוחצים "למתן תרומה".

התרומה עוברת קליטה, וזה הכל. התשלום מאושר.

הם לא צריכים להוריד כלום או להירשם. זו באמת דרך התרומה המהירה והקלה ביותר למתן תרומות מקוונות הקיימת היום.

עכשיו כשהתרומה נקלטה, תורמים יכולים להכניס את הפרטים האישיים שלהם באחת משלש דרכים: ע"י התקנת אפליקציית PocketCause, ע"י מילוי הפרטים בטופס מותאם למכשיר נייד, או ע"י שליחת מייל לעצמם עם קישור לטפס - כך שיוכלו למלא את הפרטים האלה כשהם שוב ליד מחשב, או מקום אחר בו יותר נוח להם לעשות זאת.

אחרי שעשו זאת באחת הדרכים האלה - מיד, אחרי יום או אחרי שבוע - אנחנו מיד שולחים להם במייל חשבונית לצורך פטור מלא ממס.
אנחנו יודעים. לקח לכם זמן לבחור את ספק טופס התרומה שלכם, ורוב התורמים ממחשבים מרוצים מזה. אתם פשוט צריכים פתרון שונה עבור תורמים ממכשירים ניידים.

אין בעיה - אנחנו ניתן לכם את היתרונות של שני סוגי המשתמשים. כשאתם יוצרים את טופס תרומה מנייד שלכם ב-PocketPay, אתם תתנו לנו את כתובת טופס התרומה הקיים שלכם. ואז אתם תחליפו את הקישור לטופס הקיים לטופס של PocketPay שלכם. כשהתורמים שלכם לוחצים על הקישור שלנו, אנחנו מיד מזהים אם הם משתמשים במחשב, טאבלט או מכשיר נייד. אם הם בסמארטפון, אנחנו נעביר אותם לטופס ה-PocketPay שלכם. אחרת אנחנו מיד נשלח אותם לטופס התרומה הקיים שלכם.

אתם מקבלים את טופס תרומה מנייד של PocketPay, וגם שומרים על מערכת התרומות שיש לכם היום - הכל דרך קישור אחד.
בטח. תראו את טופס תרומה מנייד של PocketPay שיצרנו עבור גרינפיס על ידי לחיצה על הכפתור למטה:
תירמו עכשיו

הדבר הראשון שאתם תראו הוא שאם לחצתם על הקישור ממחשב או מטאבלט, אתם מועברים ישירות לטופס התרומה הנוכחי של גרינפיס. רק אם אתם לוחצים על הקישור מסמארטפון אתם תעברו לטופס התרומה מנייד של PocketPay. תפתחו את העמוד הזה מהאייפון שלכם. כאן.

מהמכשיר הנייד שלכם אתם תראו איך הטופס שלכם ייראה (אתם תקבעו את התוכן, את השדות, ואת העיצוב). אם בא לכם, אתם מוזמנים לתרום. אם לא, אתם יכולים לעשות "תרומת הדגמה", ולבדוק את התהליך על ידי הכנסה של פרטי התשלום הבאים: מספר כרטיס אשראי: 9111111111111111
תוקף: 01/2016

שימו לב שאם יש לכם כבר אפליקציית PocketCause, אתם תועברו ישירות לטופס התרומה של גרינפיס באפליקציה - נגיעה אחת, והתרומה הושלמה. לחצו על הכפתור למטה כדי להתקין את אפליקציית מותג PocketCause של גרינפיס:

אנחנו מקיימים שותפות עם קרנות ארציות בארה"ב (America Gives), קנדה (Canada Charity Partners), בריטניה (UK Gives), וישראל ("ישראל תורמת"). כשתרומה ניתנת באמצעות טופס התרומה שלכם ב-PocketPay, היא ניתנת לאותה קרן. הקרן מיד מפיקה חשבונית לתורם, ואז מעבירה אליכם את הכספים באמצעות המחאה או העברה בנקאית, אחת לשבועיים.

אם יש לכם חשבון סוחר משלכם, אנחנו יכולים לקשר אותו לטופס התרומה שלכם ב-PocketPay. אז כל התרומות יזרמו ישירות לחשבון הבנק שלכם, ואנחנו נפיק עבורכם חשבונית אלקטרונית אשר תישלח במייל בשמכם לתורמים שלכם.
השימוש ב-PocketPay הוא חינם עבור עמותות רשומות: אין תשלום עבור התקנה או הרשמה, ואין תשלומים חודשיים. עמלת הסליקה היא אותה עמלת הסליקה שאתם משלמים היום ב-"ישראל תורמת".
PocketCause עובדים קשה לאבטחת המערכת שלנו (כחברה המבוססת בישראל, אנחנו קצת מבינים באבטחה). שום פרטים מפרטי כרטיסי אשראי או של התשלום לא נשמרים באפליקציה, אלא בתשתית העומדת בדרישות PCI, בה כל נתוני התשלומים מוצפנים. כמו כן יש לנו מערכות למניעת הונאה, פריצה ומתקפות מניעת שרות משלנו, הפעילות 24/7 כדי למזער את האפשרות של החזר תשלום.

כלים נוספים