הצילו את התרומה שלי

לא מאבדים יותר אף תרומה.

הצילו את התרומה שלי

לא מאבדים יותר אף תרומה.

6% מן התורמים המנסים לתרום, אינם מצליחים לעשות זאת. מדובר כאן בכמות גדולה מאוד של תרומות אבודות (כ-1.8 מיליון ש"ח בישראל תורמת ב-2016 בלבד). "הצילו את התרומה שלי" הוא שירות של ישראל תורמת העוזר לכם להשיב את כל התרומות האבודות. שירות זה מבוסס על הצ'אטבוטים והאלגוריתמים הייחודיים המזהים תורמים שאת תרומותיהם ניתן להציל.

אודות השירות

מבוא
בשנת 2016, 6% מכל התורמים שניסו לבצע תרומות באינטרנט, לא הצליחו בכך כתוצאה מהזנת פרטי כרטיס אשראי שגויים או שלל תקלות אחרות שהכשילו את העברת התרומה.

בעבר, כאשר ההתרמה בוצעה פנים אל מול פנים או דרך הטלפון, הנציג היה מסייע לפתור כל תקלה כזו ולהשלים את התרומה. לעומת זאת, בהתרמה מקוונות שבה התורמים נדרשים לבצע את תרומותיהם באופן עצמאי, אין מי שיעזור להם בכך, ותרומות רבות מצד תורמים המעוניינים מאוד להעבירן לארגונכם, אינן יוצאות לפועל.

אם ארגונכם מגייס תרומות ברשת, השירות הזה נועד במיוחד עבורכם. כמעט כל הארגונים איתם עבדנו סבלו מתקלות בביצוע התרומות שעלו להם בסה"כ למעלה מ-1.8 מיליון ש"ח בתרומות אבודות.

ישראל תורמת מעוניינת לעזור לכם להימנע מהפסד התרומות האמור, ולכן, החל מרגע זה, אנו מציעים לחברי ישראל תורמת שני שירותים ייחודיים שלא תמצאו בשום מקום אחר:
הצ'אטבוט של ישראל תורמת
כעת, בכל פעם שתרומה כלשהי אינה מועברת בהצלחה, אנו מיד פותחים צ'אטבוט (צ'אט אוטומטי בזמן אמת) ומציעים לתורם עזרה בהשלמת ביצוע התרומה. לאחר מכן, נציג של ישראל תורמת (ממשרדנו בארץ) מנחה את התורם בהשלמת התרומה דרך האינטרנט או הטלפון.

כדי לראות כיצד עובד הצ'אטבוט, לחץ כאן.
הצילו את התרומה שלי.
גם אם התורם אינו מגיב להודעת הצ'אט, אנו לא מוותרים. אחרי הכול, מדובר בתורם המעוניין לתרום ואיננו מוכנים לתת להזדמנות כזו לחמוק. לכן, כשעה לאחר ניסיון כושל מצדו של תורם כלשהו לבצע תרומה, אנו נשלח לו הודעת דוא"ל בתבנית שתספקו לנו ונציע לו עזרה בביצוע התרומה.
כיצד אתם יודעים לאיזה תורם לפנות?
איתור התורמים המתאימים זה החלק הקשה באמת: לשם כך פיתחנו אלגוריתם ייחודי המאתר את כל התורמים אשר ניסו לתרום, לא הצליחו ולא חזרו על הניסיון בהצלחה בתוך שעתיים.
האם המערכת הזו באמת עובדת?
בתקופת הרצת גרסת הבטא שלנו, למעלה מ-40% מן התורמים אליהם פנינו העבירו את התרומות. כתוצאה מכך, הצלחנו להציל למעלה מ-₪50,000 בכספי תרומות אבודות עבור הארגונים להם סייענו.
אם התורם עדיין לא תרם, האם אני יכול לקבל את הפרטים שלו כדי לפנות אליו באופן עצמאי או לפחות להוסיף אותו לרשימת הדיוור שלי?
באפשרותך לעיין בכל פרטי התורם, לרבות כתובת הדוא"ל שלו, מספר הטלפון וכתובת המגורים/עבודה בעמוד הצילו את התרומה שלי המופיע בחשבונך באתר ישראל תורמת. כמו כן, אנו מנהלים מעקב אחר ערך כל התרומות שהפסדת כתוצאה מאי השלמתן וכן אחר ערך כל התרומות שעזרנו לך "להציל".
מהי עלות השימוש במערכת?
בעתיד, אנו עשויים להציע שירות זה בתשלום אך לעת עתה אנו מעניקים אותו בחינם לכל חברי ישראל תורמת.
מצוין - איך מתחילים?
לחצו כאן לביקור בעמוד "הצילו את התרומה שלי" (בנוסף, באפשרותכם למצוא אותו בחשבונכם באתר ישראל תורמת תחת "תרומות>>הצילו את התרומה שלי"). שם תוכלו לצפות בתרומות שהפסדתם במהלך השנה החולפת. אנא הרגישו חופשיים לפנות לתורמים שלכם או לפחות להוסיף אותם לרשימת הדיוור שלכם. כמו כן, באפשרותכם להפעיל את שירות שליחת הדוא"ל האוטומטי ולהכין את התבנית עבור הודעות הדוא"ל שברצונכם לשלוח לתורמים הפוטנציאליים שלכם, באנגלית ובעברית.