בינה מלאכותית

שימוש בבינה מלאכותית בגיוס תרומות

ישראל תורמת משתמשת בבינה מלאכותית כדי לסייע במתן שירות ותמיכה לתורמים שלכם, ובכדי להגדיל את גודל התרומה הממוצעת שלכם עם סכומי תרומה שונים המוצעים לתורם, מופעל על ידי בינה מלאכותית, ושומר עליכם מפני הונאות. בדקו את סט תכונות הבינה המלאכותית שלנו, או עיינו בבלוג הבינה המלאכותית שלנו כאן למטה בעמוד, ולמדו עוד על איך בינה מלאכותית משנה את הדרך שבו עמותות מגייסות תרומות.

ולמקרה שתהיתם, כל התמונות בדף הזה נוצרו על ידי בינה מלאכותית.

תמיכה בתורמים ע"י בינה מלאכותית.

צ'אטבוט לתורמים

אתם לא תמיד זמינים - יש לכם עמותה לנהל אחרי הכל. אבל אם התורמים שלכם צריכים עזרה - במיוחד כדי לתרום - אתם צריכים להיות זמינים עבורם. אז באמצעות הצ'אטבוט המופעל באמצעות ChatGPT, אתם יכולים לתת לבינה מלאכותית לספק שירות לקוחות לתורמים, בין אם זה בהשלמת תרומה, יצירת קמפיין, קבלת קבלת מס ועוד!

סייבר

הגנה נגד הונאות

מעל 80% מהעמותות סופגות עמלות על ביטולי חיובים מחברות אשראי מפני שהתבצע שימוש בכרטיסי אשראי גנובים בטפסי התרומה שלהן. על מנת להגן עליכם מפני עמלות אלו ונגד והונאות אשראי, אנו מזהים באופן מיידי אנשים שבודקים כרטיסי אשראי גנובים באמצעות טפסי התרומה, מבטלים את התרומות באופן אוטומטי, ולאחר מכן חוסמים את כתובות המייל וכתובות IP אלו.

כמובן שכל הנתונים והמידע של כרטיסי האשראי שלכם מאוחסנים בתשתית תואמת-PCI, שבה הכל מוצפן ומוגן על ידי חומות אש ומערכות anti-DDOS, הפועלות 24/7.

SmartSums מגדילה את התרומה הממוצעת שלכם ב-7%

סכום התרומה הממוצעת אצלנו הוא ₪455 אם התרומה הממוצעת שלכם נמוכה יותר, ייתכן שהסיבה היא שאינכם משתמשים ב- SmartSums, טכנולוגיה חדשנית שמציגה לכל תורם סט של 5 סכומי תרומה מותאמים להרגלי הנתינה שלו - וזאת במקום להציג סכומים כללים וקבועים שאולי לא מתאימים ליכולת הנתינה שלו. הוכח כי SmartSums מגדיל את ממוצע התרומה שלכם בשיעור של 7% (אצלנו זה מוסיף ₪26 לכל תרומה בממוצע).

הצילו את התרומה שלי

הצילו תרומות שנכשלו

בכל שנה 7% מהתורמים המנסים לתרום נכשלים בכך. מסיבה זאת, בכל פעם שתרומה נכשלת, אלגוריתם "הצילו את התרומה שלי" פותח מיידית צ'אט בוט אוטומטי כדי לעזור לתורם להשלים את תרומתו.

אם זה לא עובד, נשלח אוטומטית לתורם אימייל, באמצעות תבנית שנספק, ונציע לסייע לו, או שתשלח לו הודעה אישית דרך דף "הצילו את התרומה שלי" בחשבונכם.

האם בינה מלאכותית תחליף את גיוסי התרומות?

זו שאלה שנשאלתי לגביה הרבה לאחרונה (במיוחד בקרב עמיתי מפתחי המשאבים ומגייסי התרומות). התשובה שלי היא כן, אבל זו רק תשובה חלקית.

האם בינה מלאכותית יכולה לסייע לכם בגיוסי תרומות?

צ'אטבוטים עוזרים יותר ויותר לעמותות ולצוותים שבתוכם. אלו חדשות טובות עבור מגייסי תרומות, וחדשות רעות למי שלא משתמש בהם.

כיצד בינה מלאכותית משפיעה על הוראות קבע?

הוראות קבע שוות הרבה יותר מאשר תרומות חד פעמיות - 42% יותר למעשה. אבל במציאות, הוראות קבע יכולות להיות שוות הרבה הרבה יותר.

WhatsApp Icon