הפתרון המושלם לסליקת תרומות בישראל ובעולם

פלטפורמת התשלומים וטפסי התרומה החזקים בעולם, כעת בחינם לכל העמותות ובכל מקום בעולם.

אמצעי תשלום

כרטיסי אשראי, פייפאל, ביט, אפל פיי, ועוד - ב-40 מטבעות חוץ.

הוראת קבע

גיוס תרומות חודשיות ושנתיות. כרטיסים שפג תוקפם או בוטלו מוחלפים אוטומטית.

לעצב ולהתקין

צרו והטמיעו את טופס התרומה בקלות כחלון קופץ, iframe או כדף נחיתה.

הפקדות מהירות

הפקדה כל שבועיים מארה"ב ואנגליה, וכל חודש מישראל, קנדה, צרפת, ואוסטרליה.

GivingTech תשלומים וטפסי תרומה

סליקה עבור עמותות וארגונים

טפסי התרומה ושירות התשלומים של GivingTech מציעים פתרון אינטגרטיבי ומושלם לגיוס תרומות מקוון. קבלו תרומות מכל מקום בעולם בטפסי תרומה, קמפיינים, או מכירות מקוונות, וכל התרומות והתורמים מיד יופיע לכם במערכת ה-CRM. למידע נוסף על תכונות הפלטפורמה, פנו אלינו לקביעת שיחה, או הירשמו חינם והתחילו לגייס עוד היום!

מחיר פיקס

עמלת פלטפרומה של 1.9% בלבד, ושירותים מתקדמים בעלות נמוכה.

יצירת אישורי תרומה באימייל

אישורי תרומה באימייל קל מתמיד

עם GivingTech קל ליצור אישורי תרומה באימייל שישלחו באופן מיידי לתורמים שלכם לאחר שהם משלימים את התרומה שלהם. באמצעות עורך ה-HTML שלנו, צרו אימיילים עבור פרויקטים וקמפיינים שונים, ב-8 שפות שונות.

ניתן גם להוסיף כתובות אימייל של אנשים בארגונכם שתרצו שהם יקבלו התראות על כל תרומה שמתקבלת בהתבסס על פרויקט, מטבע או קמפיין.

קבלות לתורמים

קבלות אלקטרוניות

ברגע שתורם מבצע תרומה, הוא אוטומטית מקבל קבלה אלקטרונית ב-PDF עם שם הארגון שלו וזה מצורף לאישור התרומה שהוא מקבל באימייל. הקבלה האלקטרונית ניתנת להתאמה אישית וכמובן מוכרת על ידי רשויות המס.

עותק של הקבלה האלקטרונית נשמרת ב-CRM שלכם, תוכלו לייצא בקלות את כל הקבלות של התורמים כקובץ ZIP בודד.

תוכלו לבחור להשתמש בשותפים העסקיים שלנו כדי להציע לתורמים הגלובליים שלכם קבלות מס בינלאומיות, התורמים יקבלו מיידית קבלת מס בינלאומיות (לדוגמא, תורם מאוסטרליה יקבל קבלת מס אוסטרלית עם שם השותף שלנו מהארגון באוסטרליה).

מוצרים ושירותים מתקדמים

בנוסף, אנו מציעים מספר פיצ'רים פורצי דרך שפועלים להגדלת הנתינה היומיומית שלכם.

סייבר

הגנה נגד הונאות וביטולי חיובים

מעל 80% מהעמותות סופגות עמלות על ביטולי חיובים מחברות אשראי מפני שהתבצע שימוש בכרטיסי אשראי גנובים בטפסי התרומה שלהן. על מנת להגן עליכם מפני עמלות אלו ונגד והונאות אשראי, אנו מזהים באופן מיידי אנשים שבודקים כרטיסי אשראי גנובים באמצעות טפסי התרומה, מבטלים את התרומות באופן אוטומטי, ולאחר מכן חוסמים את כתובות המייל וכתובות IP אלו.

כמובן שכל הנתונים והמידע של כרטיסי האשראי שלכם מאוחסנים בתשתית תואמת-PCI, שבה הכל מוצפן ומוגן על ידי חומות אש ומערכות anti-DDOS, הפועלות 24/7.

תשלומים חכמים

לתרום בתשלומים חכמים

אצלנו, אפשר לתרום בתשלומים - עד 36 תשלומים לעסקה. אבל לביצוע תרומה בתשלומים קיימים חסרונות רבים, ביניהם עמלות אשראי גבוהות ותפיסת מסגרת האשראי של התורם. לכן, יצרנו Smart Installments - תשלומים חכמים, שיטת גביית תשלומים ייחודית בה התורם בוחר את מספר התשלומים איתם ירצה לתרום, אבל בפועל, התרומה תתנהג כמו תרומה חודשית מתחדשת שזהה למספר החודשים שבחר (כתשלומים). לדוגמא, במידה ותורם יבחר לתרום 10,000 ש"ח ב-10 תשלומים, אנו בפועל נחייב אותו ב-1000 ש"ח כל חודש למשך 10 חודשים. כך שאין תפיסת מסגרת אשראי!

הצילו את התרומה שלי

הצילו תרומות שנכשלו

בכל שנה 7% מהתורמים המנסים לתרום נכשלים בכך. מסיבה זאת, בכל פעם שתרומה נכשלת, אלגוריתם "הצילו את התרומה שלי" פותח מיידית צ'אט בוט אוטומטי כדי לעזור לתורם להשלים את תרומתו.

אם זה לא עובד, נשלח אוטומטית לתורם אימייל, באמצעות תבנית שנספק, ונציע לסייע לו, או שתשלח לו הודעה אישית דרך דף "הצילו את התרומה שלי" בחשבונך.