הפתרון המושלם לסליקת תרומות בישראל ובעולם

פלטפורמת התשלומים וטפסי התרומה החזקים בעולם, כעת בחינם לכל העמותות ובכל מקום בעולם.

אמצעי תשלום

כרטיסי אשראי, פייפאל, ביט, אפל פיי, ועוד - ב-40 מטבעות חוץ.

הוראת קבע

גיוס תרומות חודשיות ושנתיות. כרטיסים שפג תוקפם או בוטלו מוחלפים אוטומטית."

לעצב ולהתקין

צרו והטמיעו את טופס התרומה בקלות כחלון קופץ, iframe או דף נחיתה.

בינה מלאכותית

אנו משתמשים בבינה מלאכותית כדי להגדיל את התרומות שלכם.

GivingTech תשלומים וטפסי תרומה

סליקה עבור עמותות וארגונים

טפסי התרומה ושרות התשלומים של GivingTech מציעים פתרון אינטגרטיבי ומושלם לגיוס תרומות מקוון. אנו משתמשים ב-AI כדי להגדיל את הכנסותיך, ובאוטומציה להפחתת הוצאותיך. למידע נוסף על תכונות הפלטפורמה, או פנו אלינו לקביעת שיחה, או הירשמו חינם והתחילו לגייס עוד היום!

מחיר פיקס

עמלת פלטפרומה של 1.9% בלבד, ושירותים מתקדמים בעלות נוספות קטנה.

כלול בטופס התרומה שלכם - בחינם

חלק מהתכונות הייחודיות הכלולות כסטנדרט בפלטפורמת התרומות שלנו

אמצעי תשלום

כרטיסי אשראי, פייפאל, ביט, אפל פיי, גוגל פיי, וביטקוין

מטבעות

סליקה ב-40 מטבעות גלובליים

מותאם לנייד

עובד ונראה מעולה בכל המכשירים הניידים

הוראת קבע

גייסו תרומות חודשיות ושנתיות בהוראת קבע

שפות

צרו טפסי תרומה ב-9 שפות

זיכוי מס בינלאומי

תרומות ניתנות לזיכוי ב-23 מדינות

תרומה לזכר או בשם

כרטיס אינטרנטי נשלח באופן אוטומטי בשמכם לנמען שאבחר

התאמה ועיצוב

התקינו ועצבו את הטופס לשקף את עיצוב האתר שלכם

מוצרים ושירותים מתקדמים

בנוסף, אנו מציעים מספר תכונות פורצות דרך שפועלים להגדלת הנתינה היומיומית שלכם.

סייבר

הגנה נגד הונאות וביטולי חיובים

מעל 80% מהעמותות סופגות עמלות על ביטולי חיובים מחברות אשראי מפני שהתבצע שימוש בכרטיסי אשראי גנובים בטפסי התרומה שלהן. על מנת להגן עליכם מפני עמלות אלו ונגד והונאות אשראי, אנו מזהים באופן מיידי אנשים שבודקים כרטיסי אשראי גנובים באמצעות טפסי התרומה, מבטלים את התרומות באופן אוטומטי, ולאחר מכן חוסמים את כתובות המייל וכתובות IP אלו.

וכמובן, שכל הנתונים והמידע לגבי כרטיסי האשראי שלכם מאוחסנים בתשתית תואמת-PCI, שבה הכל מוצפן ומוגן על ידי חומות אש ומערכות anti-DDOS, הפועלות 24/7.

כרטיסים מוחלפים

אין דבר בעל ערך רב יותר מאשר תרומה חודשית – מכיוון שזוהי תרומה שיכולה להימשך ללא הפסקה, כל עוד כרטיס האשראי של התורם בתוקף. אנו יודעים שתוקף כרטיסי אשראי מסתיים מתישהו, ולפעמים כרטיסי אשראי הולכים לאיבוד או מבוטלים.

על מנת לפתור זאת, פיתחנו את Infinity Donations, שירות פרימיום שמחליף באופן אוטומטי כרטיסי אשראי שפג תוקפם או בוטלו, במספר כרטיס אשראי חדש.

אתם לא צריכים לעשות כלום – אנו נחליף את מספרי כרטיסי האשראי שבוטלו או שפג תוקפם, בכל המטבעות שבהם אתם מקבלים תרומות חודשיות.

  • בשח ובמטבעות גלובליים
  • כרטיסי אשראי וגם פייפאל
  • מוחלף באופן אוטומטי

SmartSums מגדילה את התרומה הממוצעת שלכם ב-6%

סכום התרומה הממוצעת אצלנו הוא ₪427. אם התרומה הממוצעת שלכם נמוכה יותר, ייתכן שהסיבה היא שאינכם משתמשים ב- SmartSums, טכנולוגיה חדשנית שמציגה לכל תורם סט של 5 סכומי תרומה מותאמים להרגלי הנתינה שלו - וזאת במקום להציג סכומים כללים וקבועים שאולי לא מתאימים ליכולת הנתינה שלו. הוכח כי SmartSums מגדיל את ממוצע התרומה שלכם בשיעור של 6% (אצלנו זה מוסיף ₪26 לכל תרומה בממוצע).

Smart Installments

לתרום בתשלומים חכמים

אצלנו, אפשר לתרום בתשלומים - עד 36 תשלומים לעסקה. אבל לביצוע תרומה בתשלומים קיימים חסרונות רבים, ביניהם עמלות אשראי גבוהות ותפיסת מסגרת האשראי של התורם. לכן, יצרנו Smart Installments - תשלומים חכמים, שיטת גביית תשלומים ייחודית בה התורם בוחר את מספר התשלומים איתם ירצה לתרום, אבל בפועל, התרומה תתנהג כמו תרומה חודשית מתחדשת שזהה למספר החודשים שבחר (כתשלומים). לדוגמא, במידה ותורם יבחר לתרום 10,000 ש"ח ב-10 תשלומים, אנו בפועל נחייב אותו ב-1000 ש"ח כל חודש למשך 10 חודשים. כך שאין תפיסת מסגרת אשראי!

המרת תשלומים

6% מהתורמים שמנסים לתרום לא מצליחים. ייתכן שהם מזינים פרטים שגויים של כרטיס האשראי, או שהם ממלאים את טופס התרומה אבל לא משלימים את תהליך התרומה. בכל מקרה, עשוי להיגרם לכם אובדן כספי משמעותי בעקבות כך (אם העמותה שלכם מגייסת אונליין 100,000 ש"ח, המשמעות היא אובדן של מעל 6,000 ש"ח). בעזרת "הצילו את התרומה שלי", אנחנו מסייעים במניעת אובדן התרומות האלו לפני שהוא מתרחש, ובכך, מצילים את התרומות וחוסכים לכם כספים רבים.

  • צ'ט-בוט ושירות טלפונית
  • דיוור אוטומטי