הפתרון המושלם לסליקת תרומות בישראל ובעולם

פלטפורמת התשלומים וטפסי התרומה החזקים בעולם, כעת בחינם לכל העמותות ובכל מקום בעולם.

אמצעי תשלום

כרטיסי אשראי, פייפאל, ביט, אפל פיי, ועוד - ב-40 מטבעות חוץ.

הוראת קבע

גיוס תרומות חודשיות ושנתיות. כרטיסים שפג תוקפם או בוטלו מוחלפים אוטומטית."

לעצב ולהתקין

צרו והטמיעו את טופס התרומה בקלות כחלון קופץ, iframe או דף נחיתה.

הפקדות מהירות

הפקדה כל שבועיים מארה"ב ואנגליה, וכל חודש מישראל, קנדה, צרפת, ואוסטרליה

GivingTech תשלומים וטפסי תרומה

סליקה עבור עמותות וארגונים

טפסי התרומה ושרות התשלומים של GivingTech מציעים פתרון אינטגרטיבי ומושלם לגיוס תרומות מקוון. קבלו תרומות בכל מקום בעולם בטפסי תרומה, קמפיינים, או מכירות מקוונות, וכל התרומות והתורמים מיד מופיעים לכם במערכת ה-CRM. למידע נוסף על תכונות הפלטפורמה, או פנו אלינו לקביעת שיחה, או הירשמו חינם והתחילו לגייס עוד היום!

מחיר פיקס

עמלת פלטפרומה של 1.9% בלבד, ושירותים מתקדמים בעלות נוספות קטנה.

מוצרים ושירותים מתקדמים

בנוסף, אנו מציעים מספר תכונות פורצות דרך שפועלים להגדלת הנתינה היומיומית שלכם.

סייבר

הגנה נגד הונאות וביטולי חיובים

מעל 80% מהעמותות סופגות עמלות על ביטולי חיובים מחברות אשראי מפני שהתבצע שימוש בכרטיסי אשראי גנובים בטפסי התרומה שלהן. על מנת להגן עליכם מפני עמלות אלו ונגד והונאות אשראי, אנו מזהים באופן מיידי אנשים שבודקים כרטיסי אשראי גנובים באמצעות טפסי התרומה, מבטלים את התרומות באופן אוטומטי, ולאחר מכן חוסמים את כתובות המייל וכתובות IP אלו.

וכמובן, שכל הנתונים והמידע לגבי כרטיסי האשראי שלכם מאוחסנים בתשתית תואמת-PCI, שבה הכל מוצפן ומוגן על ידי חומות אש ומערכות anti-DDOS, הפועלות 24/7.

הוראות קבע – הגעתם למקום הנכון

ישראל תורמת מציעה את אחת הפלטפורמות המתקדמות והשימושיות ביותר עם דגש על חווית משתמש טובה לגיוס וניהול התשלומים בהו"ק שלכם.

  • תשלומים בהו"ק חודשיים ושנתיים ב-40 מטבעות באמצעות כרטיסי אשראי ופייפאל
  • שליטה מלאה בסכום ותאריך הסליקה של התשלום, עיצרו או אתחלו אותו מחדש בכל עת
  • החליפו ידנית אמצעי תשלום או עדכנו את כרטיסי האשראי באופן אוטומטי
  • שלחו מיילים אוטומטיים לתורמים כאשר התרומה בהו"ק שלהם אינה מצליחה להיסלק
Smart Installments

לתרום בתשלומים חכמים

אצלנו, אפשר לתרום בתשלומים - עד 36 תשלומים לעסקה. אבל לביצוע תרומה בתשלומים קיימים חסרונות רבים, ביניהם עמלות אשראי גבוהות ותפיסת מסגרת האשראי של התורם. לכן, יצרנו Smart Installments - תשלומים חכמים, שיטת גביית תשלומים ייחודית בה התורם בוחר את מספר התשלומים איתם ירצה לתרום, אבל בפועל, התרומה תתנהג כמו תרומה חודשית מתחדשת שזהה למספר החודשים שבחר (כתשלומים). לדוגמא, במידה ותורם יבחר לתרום 10,000 ש"ח ב-10 תשלומים, אנו בפועל נחייב אותו ב-1000 ש"ח כל חודש למשך 10 חודשים. כך שאין תפיסת מסגרת אשראי!

כרטיסים מוחלפים

אין דבר בעל ערך רב יותר מאשר תרומה חודשית – מכיוון שזוהי תרומה שיכולה להימשך ללא הפסקה, כל עוד כרטיס האשראי של התורם בתוקף. אנו יודעים שתוקף כרטיסי אשראי מסתיים מתישהו, ולפעמים כרטיסי אשראי הולכים לאיבוד או מבוטלים.

על מנת לפתור זאת, פיתחנו את Infinity Donations, שירות פרימיום שמחליף באופן אוטומטי כרטיסי אשראי שפג תוקפם או בוטלו, במספר כרטיס אשראי חדש.

אתם לא צריכים לעשות כלום – אנו נחליף את מספרי כרטיסי האשראי שבוטלו או שפג תוקפם, בכל המטבעות שבהם אתם מקבלים תרומות חודשיות.

  • בשח ובמטבעות גלובליים
  • כרטיסי אשראי וגם פייפאל
  • מוחלף באופן אוטומטי