הגיע הזמן

פלטפורמת ניהול המשימות של ישראל תורמת עוזרת לנהל את ההזדמנויות והמשימות לגיוס כספים, מגדירה את הפעילויות והתזכורות בצורה קלה ונוחה לשימוש.

ניהול משימות עם ישראל תורמת

פלטפורמת ניהול וגיוס התרומות נועדה לעזור לכם לנהל את ההזדמנויות והפעילויות שלכם לגיוס כספים, משתלבת בצורה חלקה בפלטפורמות ה-CRM והשיווק שלנו.
ניהול הזדמנויות

הזדמנות זה צאנ'ס לקבל תרומות חדשות מתורמים קיימים או מלידים חדשים.

ניהול משימות

משימות הן דברים שאתם צריכים לבצע כדי לנצל הזדמנויות. למשל, להכין מכתב אישי עבור תורם.

יומן פעילויות

פעילויות הן דברים שכבר עשית. לדוגמה, אתם יכולים להקליט שיחת טלפון שהייתה לכם עם תורם.

הגדירו תזכורות

הגדירו תזכורות בדוא"ל כדי שאתה או חברי הצוות שלך לא תשכחו את המטלות שלכם.

הזדמנויות לגיוס תרומות

הפלטפורמה שלנו עוזרת לתעד ולעקוב אחר כל הזדמנויות הגיוס שלכם. שייכו את ההזדמנות לתורמים או ללידים שלכם, מלאו את פרטי סוג המממן, הזינו את השלב שבו אתם נמצאים, קבעו את ערך ההזדמנות ואת ההסתברות להצלחה, ולאחר מכן הקצו את ההזדמנות לאחד מחברי הצוות שלכם.

קראו עוד

משימות ומטלות

משימות הן דברים שאתם צריכים לבצע. עיצבנו את הפיצ'ר הזה מתוך מחשבה על גיוס התרומות שלכם, אתם יכולים להשתמש בפלטפורמה לניהול משימות בדיוק כמו שהייתם עושים עם פלטפורמה כמו Monday.com. הקצו משימות למשתמשים, קבעו תאריך יעד ושייכו אותו להזדמנות, לתורם, ליד או מימון.

יומן פעילויות

בניגוד למשימות (שאתם צריכים לעשות בעתיד), פעילות היא משהו שכבר ביצעתם ומתועדת. זה יכול להיות רישום של שיחת טלפון, הערות מדיון, או כל דבר רלוונטי לאינטראקציות שלכם עם התורמים או הלידים, או מחובר להזדמנויות שלך.

קראו עוד

הגדירו תזכורות

תזכורות הן דרך להזכיר לאנשי הצוות שלכם את המשימות שהם אחראים עליהן. ראשית, בחרו את המשתמשים שברצונכם לתזכר. לאחר מכן, בחרו את התאריך והשעה שבהם תרצו להזכיר להם.

סנכרון עם Zapier

על ידי התחברות לחשבון ה-Zapier שלכם, תוכלו לסנכרן את ההזדמנויות, התזכורות והמשימות ישירות ליומן שלכם, לשלוח תזכורות נוספות ועוד. כדי להגדיר זאת, צרו איתנו קשר.

WhatsApp Icon