שירותי תשלום מתקדמים

יצירת אישורי תרומה באימייל

אישורי תרומה באימייל קל מתמיד

עם ישראל תורמת קל ליצור אישורי תרומה באימייל שישלחו באופן מיידי לתורמים שלכם לאחר שהם משלימים את תרומתם. באמצעות עורך ה-HTML שלנו, צרו אימיילים עבור פרויקטים וקמפיינים שונים, ב-8 שפות שונות.

ניתן גם להוסיף כתובות אימייל של אנשים בארגונכם שתרצו שהם יקבלו התראות על כל תרומה שמתקבלת בהתבסס על פרויקט, מטבע או קמפיין.

קבלות לתורמים

קבלות אלקטרוניות

ברגע שתורם מבצע תרומה, הוא אוטומטית מקבל קבלה אלקטרונית ב-PDF עם שם הארגון שלו וזה מצורף לאישור התרומה שהוא מקבל באימייל. הקבלה האלקטרונית ניתנת להתאמה אישית וכמובן מוכרת על ידי רשויות המס.

עותק של הקבלה האלקטרונית נשמרת ב-CRM שלכם, תוכלו לייצא בקלות את כל הקבלות של התורמים כקובץ ZIP בודד.

תוכלו לבחור להשתמש בשותפים העסקיים שלנו כדי להציע לתורמים הגלובליים שלכם קבלות מס בינלאומיות, התורמים יקבלו מיידית קבלת מס בינלאומיות (לדוגמא, תורם מאוסטרליה יקבל קבלת מס אוסטרלית עם שם השותף שלנו מהארגון באוסטרליה).

Online ACH

העברה בנקאית מקוונת ישירות מטופס התרומה

לא אוהבים עמלות אשראי? עם העברה בנקאית מקוונת, התורמים שלכם יכולים לתרום תרומה חד-פעמית או בהוראת קבע ישירות מחשבון הבנק שלהם, הכל באמצעות טופס התרומה המקוון! זוהי חלופה מדהימה לצ'קים ולהעברות בנקאיות. התרומה נשלחת לסליקה באופן מיידי, ולאחר אישור העסקה, קבלת-מס נשלחת אוטומטית בדוא"ל לתורם.

תשלומים חכמים

לתרום בתשלומים חכמים

אצלנו, אפשר לתרום בתשלומים - עד 36 תשלומים לעסקה. אבל לביצוע תרומה בתשלומים קיימים חסרונות רבים, ביניהם עמלות אשראי גבוהות ותפיסת מסגרת האשראי של התורם. לכן, יצרנו Smart Installments - תשלומים חכמים, שיטת גביית תשלומים ייחודית בה התורם בוחר את מספר התשלומים איתם ירצה לתרום, אבל בפועל, התרומה תתנהג כמו תרומה חודשית מתחדשת שזהה למספר החודשים שבחר (כתשלומים). לדוגמא, במידה ותורם יבחר לתרום 10,000 ש"ח ב-10 תשלומים, אנו בפועל נחייב אותו ב-1000 ש"ח כל חודש למשך 10 חודשים. כך שאין תפיסת מסגרת אשראי!

WhatsApp Icon